Preskočiť na obsah
Akaki Songulia

Obchod

Akaki Songulia

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Obec
Bratislava - Rača
Od roku
2022
IČO
54 697 395

Akaki Songulia

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
831 06 Bratislava - Rača
Na trhu od
28. októbra 2022
IČO
54 697 395
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Podnikanie v číslach

3
roky na trhu
2022
rok vzniku
11
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Akaki Songulia

Akaki Songulia – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Bratislava - Rača. Podniká od 28. októbra 2022.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 11 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby a uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Základné údaje

Obchodné meno
Akaki Songulia
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
54 697 395
Dátum vzniku
28. októbra 2022
Miesto podnikania
831 06 Bratislava - Rača
Živnostenský register
Okresný úrad Bratislava, vložka č. 110-315328
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Akaki Songulia zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 11 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly

Zobraziť všetkých 11 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Administratívne služby
  • Prenájom hnuteľných vecí

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Akaki Songulia?

Miesto podnikania je v obci 831 06 Bratislava - Rača.

Čím sa Akaki Songulia zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prípravné práce k realizácii stavby.

Aké je IČO – Akaki Songulia?

IČO je 54 697 395.

Odkedy podniká Akaki Songulia?

Podnikanie začalo 28. októbra 2022. Na trhu pôsobí 3 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Akaki Songulia podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese akaki-songulia.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.